KLASİK CİLT BAKIMI

KLASİK CİLT BAKIMI

KLASİK CİLT BAKIMI
Klasik cilt bakımı, kişinin cildini düzenli olarak ayda bir temizletmesi gerekmektedir. Hangi uygulama yapılırsa yapılsa öncesinde mutlaka öncesinde cilt bakımı yapılıp sonrasında işlemi gerçekleştirmek gerekir. UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta
Devamı

 

klasik cilt bakımı, klasik cilt bakımı nedir, klasik cilt bakımı nasıl yapılır

MEDİKAL CİLT BAKIMI

MEDİKAL CİLT BAKIMI

MEDİKAL CİLT BAKIMI

Cilt bakımı kişinin çevresel faktörlerden etkilenerek cildinde oluşan gerekli temizliğin yapılması işlemidir. Zaman içerisinde kaybolan cildin canlılığını geri kazandırmaya çalışılır. Ciltte oluşan siyah nokta, gözenek tıkanıklığı, ciltte biriken fazla yağ ve makyaj atıklarının temizlenerek cildin tazelenmesini sağlar.

Devamı

 

medikal cilt bakımı, medikal cilt bakımı nedir, medikal cilt bakımı nasıl yapılır, medikal cilt bakımı faydaları, medikal cilt bakımı fiyatları

HYDRAFACİAL

HYDRAFACİAL

HYDRAFACİAL

HYDRAFACİAL Amerikan cilt bakımı olarak bilinmektedir. Ciltteki sorunların daha hızlı ve derinlemesine giderilmesi işlemidir. 30 yaş sonrasında derinin kendini yenileme hızı düşerken derinlemesine temizlik aşamalarıyla bakım onarımını da gerçekleştiren bir sistemdir.

Hydrafacial 4 aşamalı bir cilt bakım yöntemidir. Akne ve leke izleri, ciltte ton farklılıkları varsa cansızlık, matlık ve kırışıklık görülüyor ise uygun başlıklar kullanılarak giderilmesi sağlanıyor. Cildi derinlemesine temizlerken, cilt sorunlarını hafifletmek için hızlı sonuçlar sunar.

Yaşlanmayı erteleyerek cildin sağlıklı ve net görüntüye sahip olmasını sağlar.

Devamı

 

hydrafacial, hydrafacial nedir
   nexus  WhatsApp      
   nexus  Bizi Arayın