LİPO LAZER

LİPO LAZER

LİPO LAZER
Bölgesel olarak yağlanma görülen bölgelerden kurtulmak ağrısız, acısız bir şekilde kurtulmak mümkün. Hareketsiz, sürekli bilgisayar başında oturmadan kaynaklı oluşan yağ kütlesini lipolazer ile yok edebiliyoruz. Düzensiz beslenme ve sürekli uykusuz kalınmasıyla beraber fizyolojik olarak yağlanma kadın erkek fark etmeksizin her kişide görülebiliyor. Hayat koşulları içerisinde sürekli spor yapmak, düzenli ve sağlıklı beslenmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu durumda en yaygın olarak kullanılan uygulamadır.
Devamı

 

lipo lazer, lipo lazer nedıir, lipo lazer nasıl uygulanır, lipo lazer zararalımı, lipo lazer kimlere uygulanır, lipo lazer hangi durumlarda uygulanır, lipo lazer tedavi sonucları, lipo lazer tedavi sonrası, lipo lazer tedavi fiyatları

KAVİTASYON

KAVİTASYON

KAVİTASYON
Kavitasyon ile ağrısız, anestezisiz, sızısız ve iz bırakmadan bölgesel olarak vücudu eritmek anlamına gelmektedir. Sonuç ise yağların erimesine imkân
sağlamaktadır.
Yapılan yağ yakıcı diyetlerin ve sporun yanında sonuç alamayan veya daha kısa sürede sonuca ulaşmak isteyen kişiler için uygulanabilen bir yöntemdir. Hormonal dengesizlikler, genetik özellikler ve yaşam tarzı bölgesel yağlanma ve selülitin en önemli nedenleri arasında yer alır. Bu konuda yapılan en büyük hata kişilerin beslenme alışkanlıklarını düzenlemeden sadece spor veya pilatesle vücudun şekilleneceğine düşünme yanılgısıdır.
Devamı

 

Kavitasyon, kavitasyon nedir, kavitasyon hangi bölgeye uygulanır, kavitasyon sonrası sarkma olurmu, kavitasyon fiyatları

VELASHAPE/K-9

VELASHAPE/K-9

VELASHAPE/K-9

Bazı bölgeler, ne kadar diyet yapılıp spor yapılsa da inatçı yağları o bölgeden yok etmek mümkün değildir. İşte bu uygulama tamda bu bahsedilen durum için üretilmiştir. Vücutta kalıplaşmış bir türlü gönderilemeyen yağların eritilmesi için hizmet vermektedir.

VelaShape uygulaması bölgesel olarak incelme ve vücudu ideal forma girme olanağı tanıyan cerrahi olmayan pratik ve etkili bir yöntemdir.

Kızılötesi ışınlarla işlem yapılacak olan bölgeyi ısıtarak dokulara hiçbir zarar vermeden hücreleri harekete geçirmeyi amaçlar. Vela Shape uygulamasının temelini oluşturan vakum ile ciltte bulunan kolajen ve elastini uyarıp harekete geçirmeyi amaçlamıştır. Uyarıların elastinin harekete geçmesiyle cilt kendini sıkmaya ve toparlamaya başlar. Böylece sarkmış olan bölgeler ve selülitler elastinin uyarılmasıyla kendini sıkmaya ve kaybolmaya başlar.

Devamı

 

velashape, velashape nedir, velashape nasıl uygulanır, velashape hakkında, velashape etkikeri, velashape tedavi

SOĞUK LİPOLİZ

SOĞUK LİPOLİZ  

SOĞUK LİPOLİZ

İnsan vücudunda bölgesel olarak oluşmuş yağlı dokunun vakum aracılığıyla çekilir. -5 ile -10 derece arasında 1 saate yakın süre içinde mevcut yağlar dondurularak kristalleşip vücuttan atılımını sağlayan ameliyatsız liposuction işlemidir. FDA onaylı kullanılan soğuk lipoliz cihazları kullanılmalıdır. Kişi işlemden çıktıktan sonra günlük hayatına geri dönebilir. İşlem esnasında kısa süreli kızarıklık ve uyuşukluk görülebilir. İşlem sonrasında 3 cm ile 14 cm Arasında yağlı bölgede daralma görülmektedir. Geniş yağ hücrelerin başarı oranı, dar yağ hücrelerine göre daha yüksektir.

Soğuk lipoliz sayesinde yağlar vücuttan birkaç ay içerisinde atılır. Dondurularak kristalleşen yağlar vücuttan terleme ve idrar yoluyla atılmaktadır. Soğuk lipoliz uygulamasında vücuttan ayrılan yağların yerine lifting etkisi yaratarak sıkılaşma sağlar. Vücutta herhangi bir deformasyon yaratmadan yağlı hücrenin vücuttan atılımını sağlatır.

Devamı

 

soğuk lipoliz, soğuk lipoliz nedir, soğuk lipoliz nasıl uygulanır, soğuk lipoliz zararlımıdır, soğuk lipolizin yan etkileri varmıdır

POWER PLATE

POWER PLATE

POWER PLATE

Power plate, ürettiği titreşimlerle insan vücuduna enerji yollayan, bu sayede vücut kaslarının gerilip gevşemesini sağlayan bir alettir. Bu sistem vücudumuzda ki tüm kasların çalışmasını sağlayarak vücut sağlığını ve dengesini en üst seviyeye yükseltmek amaçlamaktadır. İlk 3-4 seanstan sonra giderek artan bir tempoda yapılacak power plate özellikle kas ve kemik yoğunluğunun artırılması açısından yılın en iyi anti-aging ödülünü almıştır ve power plate sadece kilo vermek ya da sıkılaşmak amaçlı olmayıp, spor yapmaya yeteri kadar zaman bulamadığımız durumlarda da çok rahat başvurabileceğiniz bir çalışma şeklidir.

Devamı

 

power plate, power plate nedir, power plate nasıl uygulanır, power plate faydaları

OZON SAUNA

OZON SAUNA

OZON SAUNA

Ozon kimyasal olarak 3 adet oksijenin bir araya gelerek oluşturduğu bir gazdır. Oksijenin ozon gazı olarak oluşturduğu yapı havadan nefesle aldığımız oksijene nazaran çok daha yüksek bir enerjiye sahiptir. Ozon gazının çeşitli sektörlerde farklı amaçlarda kullanım alanları vardır. Diğer birçok zayıflama ünitesine destek olarak kullanılabilir.

Devamı

 

ozon sauna, ozon sauna nedir, ozon sauna etkileri, ozon sauna faydaları, ozon saunanın sağlığa faydaları

LİPOSONİX HİFU

LİPOSONİX HİFU

LİPOSONİX HİFU

Liposonix ile kişinin diyet ve sporla gitmeyen inatçı yağlarını yok etmek için yapılmış olan bir cihazdır. Gelişmiş yüksek yoğunlukta odaklı ultrason (High Intensity Focused Ultrasound-HIFU) teknolojisi kullanan Liposonix sistemi, cerrahi işlem olmaksızın kalıcı olarak bölgesel yağların yok edildiği bir uygulamadır. Cerrahi bir müdahale olmadığı için iyileşme süresine gereksinim duymadan uygulanan bölgeyi en az bir beden incelttiği klinik olarak kanıtlanmış.

Devamı

 

liposonix hifu, liposonix hifu nedir, liposonix hifu nasıl yapılır, liposonix hifu fiyatları, liposonix hifu faydaları, liposonix hifu zararları, liposonix hifu yanetkileri
   nexus  WhatsApp      
   nexus  Bizi Arayın